SZKOLENIA DLA ADEPTÓW SZTUKI ZARZĄDZANIA

Ile razy zastanawiałeś się jaki wybrać zawód, aby mieć w życiu stabilizację, pieniądze i satysfakcję z tego co robisz?

Dziś możesz to osiągnąć nawet bez wychodzenia z domu!

W dobie panującego Covid-19 jest zawód, który to wszystko zapewnia i nie jest narażony na lockdown. Średni zarobek w tej branży to 6 000 zł miesięcznie. Ten zawód to zarządca nieruchomości. Jesteśmy potrzebni szczególnie w każdej sytuacji kryzysowej. Sam być może wielokrotnie dzwoniłeś do swojego zarządcy gdy było Ci zimno, gdy ciekła rura, lub potrzebowałeś nowego pilota do bramy.

Uczymy, bo lubimy, bo chcemy dzielić się z innymi swoją wiedzą, szczególnie, że nasza praca nieustannie rzuca nam nowe wyzwania, a ponieważ w naszej branży brakuje fachowców, chętnie pomożemy  – brakuje nam rąk do pracy.

Dołącz do najlepszych

Jak się stać jednym z nas?

Ukończ nasz kurs – Ecodomum Szkolenia

Ukończ egzamin z pozytywnym wynikiem

Po zdanym egzaminie otrzymasz licencję Federacji! (warunek: min. wykształcenie średnie)

Nowy zawód!

Teraz możesz ruszać do nowej pracy!

Aktualności

Czy wiesz, że ...

Szykuje się w 2021 roku duża nowelizacja prawa spółdzielczego, którą zajmuje się Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii, która ma wprowadzić również istotne zmiany w zakresie funkcjonowania wspólnot mieszkaniowych.

Jedną z ważniejszych będzie zapisanie wprost, że wspólnoty mogą posiadać własny majątek. Doprecyzowane zostaną również sposoby oznaczeń, które mają posiadać osoby ją reprezentujące. Ustawodawca ma wskazać

Czytaj więcej

Masz pytanie

Z przyjemnością rozwiejemy wszelkie wątpliowości

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. Ecodomum Szkolenia