SZKOLENIA DLA ADEPTÓW SZTUKI ZARZĄDZANIA

Wasza nieruchomość znajduje się pod czujnym okiem administratora, a mimo to często rodzą się pytania, na które szukacie Państwo odpowiedzi.

Wszelkie Wasze wątpliwości rozwieje  AKADEMIA dla ZARZĄDÓW WSPÓLNOT MIESZKANIOWYCH.

Akademia to cykliczne spotkania podczas, których nasi eksperci omówią bieżące problemy codziennego życia wspólnot mieszkaniowych. Przedstawią nietuzinkowe, ale zgodne z przepisami prawa rozwiązania. Zaprezentują nowinki techniczne i technologiczne, które pozwolą na podniesienie wartości nieruchomości lub umożliwią znalezienie oszczędności w jej funkcjonowaniu.

 Mamy początek nowego roku i każdy Zarzad Wspólnoty Mieszkaniowej zastanawia się jak najlepiej przeprowadzić Zebranie właścicieli lokali, szczególnie, że w dobie pandemii jest to nie lada wyzwanie. Dlatego pierwszą edycję rozpoczynamy tematami związanymi z organizacją i prowadzeniem zebrań. Przedstawimy również propozycje rozwiązań mogących przenieść oszczędności na kosztach energii elektrycznej.

Jeśli nauka to tylko z ECODOMUM SZKOLENIA

Aktualności "Zarządzanie Nieruchomości"

Czy wiesz, że ...

Szykuje się w 2021 roku duża nowelizacja prawa spółdzielczego, którą zajmuje się Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii, która ma wprowadzić również istotne zmiany w zakresie funkcjonowania wspólnot mieszkaniowych.

Jedną z ważniejszych będzie zapisanie wprost, że wspólnoty mogą posiadać własny majątek. Doprecyzowane zostaną również sposoby oznaczeń, które mają posiadać osoby ją reprezentujące. Ustawodawca ma wskazać

Czytaj więcej

Masz pytanie

Z przyjemnością rozwiejemy wszelkie wątpliowości

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. Ecodomum Szkolenia